Mijn leerkrachten

 

Dhr. E.J. van der Meer evanderMeer@mijnschool.nu, directeur

Dhr. Y. Apers yapers@mijnschool.nu, vakleerkracht metaal, fietstechniek

Mw. H. E. van Ark hvanark@mijnschool.nu, leerkracht, teamleider basisvorming, zorgcoördinator

Dhr. B. van Ark bvanark@mijnschool.nu, vakleerkracht horeca en groothuishouding

Dhr. S. Attema sattema@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. P.A. van de Berg pvandenberg@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. C. Bertijn cbertijn@mijnschool.nu vakleerkracht gym, teamleider praktijk

Mw. I. B. Breet ibreet@mijnschool.nu, vakleerkracht BKV

Dhr. J. van Dijk jvandijk@mijnschool.nu, leerkracht, stagecoördinator

Mw. D. Fijan dfijan@mijnschool.nu, psychologisch assistent/onderwijsassistent, vertrouwenspersoon

Mw. N. Groothedde nstoffer@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. M. Hesseling mhesseling@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. G. Kooijman gkooijman@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. Y. Korevaar ykorevaar@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. A. Kramer akramer@mijnschool.nu, leerkracht, VIB

Mw. M. Kramer mkramer@mijnschool.nu, administratief medewerker leerlingadministratie

Dhr. M.H. Langeler mlangeler@mijnschool.nu, leerkracht, ict coördinator

Mw. C. L. Lentink blentink@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. M. Lubbersen mlubbersen@mijnschool.nu, orthopedagoog generalist

Mw. M v. Nijhuis mvannijhuis@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. J. W. van den Oudenaller jvandenoudenaller@mijnschool.nu, leerkracht, teamleider beroepsvorming, veiligheid medewerker

Mw. D. Petersen dpetersen@mijnschool.nu, vakleerkracht winkelvaardigheden

Mw. M. Posthouwer mposthouwer@mijnschool.nu, leerkracht, NT2

Mw. L. Rouhof lrouhof@mijnschool.nu , vakleerkracht gym

Mw. I. Schreuder ischreuder@mijnschool.nu, vakleerkracht koken, zorg en welzijn

Mw. W. Stam wstam@mijnschool.nu, vakleerkracht textiel

Dhr. Thomassen athomassen@mijnschool.nu, vakleerkracht hout

Mw. N. Tuasela ntuasela@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. B. Vastenhoud bvastenhoud@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. G. Viet gviet@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Dhr. T. Visser tvisser@mijnschool.nu, vakleerkracht koken

Mw. J. Vlieger jvlieger@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Mw. M. Willemsen mwillemsen@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

 

Copyright 2018 MijnSchool