Mijn leerkrachten

Dhr. E.J. van der Meer evandermeer@mijnschool.nu, directeur

Mw. H. E. van Ark hvanark@mijnschool.nu,  teamleider basisvorming, zorgcoördinator

Dhr. B. van Ark bvanark@mijnschool.nu, vakleerkracht horeca en groothuishouding

Dhr. S. Attema sattema@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. A. Bakker abakker@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. H. van Beek hvanbeek@mijnschool.nu, vakleerkracht

Dhr. P.A. van de Berg pvandenberg@mijnschool.nu, leerkracht, vertrouwenspersoon

Mw. M. van Brederode mvanbrederode@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. I. B. Breet ibreet@mijnschool.nu, vakleerkracht BKV

Mw. E. Bosch ebosch@mijnschool.nu, technisch onderwijsassistent

Mw. R. Bosch rbosch@mijnschool.nu, medewerker kwaliteitszorg

Dhr. J. Bruijnes jbruijnes@mijnschool.nu conciërge

Mw. L. Deley ldeley@mijnschool.nu leerkracht

Dhr. R. Geerdink rgeerdink@mijnschool.nu, vakleerkracht

Mw. N. Groothedde nstoffer@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. F. de Haan fdehaan@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. S. Habash  shabash@mijnschool.nu, onderwijsassistent

Mw. J. Hupkes jhupkes@mijnschool.nu, administratief medewerkster

Mw. H. Jansma hjansma@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. I. Keekstra ikeekstra@mijnschool.nu, vakleerkracht

Mw. M. Kenter-de Zeeuw mkenter@mijnschool.nu leerkracht

Mw. M. Klein mklein@mijnschool.nu, vakleerkracht, vertrouwenspersoon

Mw. E. Koetsier ekoetsier@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. M. Kok mkok@mijnschool.nu, technisch onderwijsassistent

Dhr. G. Kooijman gkooijman@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. Y. Korevaar ykorevaar@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. A. Kramer akramer@mijnschool.nu, leerkracht, VIB

Mw. M. Kramer mkramer@mijnschool.nu, administratief medewerker leerlingadministratie

Mw. J. Kranenburg jkranenburg@mijnschool.nu leerkracht

Mw. A. Kuyt akuyt@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. M.H. Langeler mlangeler@mijnschool.nu, leerkracht, ict coördinator

Dhr. P. van Mierlo pvanmierlo@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Mw. M v. Nijhuis mvannijhuis@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. J. W. van den Oudenaller jvandenoudenaller@mijnschool.nu,  teamleider beroepsvorming, veiligheidsmedewerker

Mw. D. Petersen dpetersen@mijnschool.nu, vakleerkracht winkelvaardigheden, vertrouwenspersoon

Mw. I. Schreuder ischreuder@mijnschool.nu, vakleerkracht koken, zorg en welzijn

Dhr. Thomassen athomassen@mijnschool.nu, vakleerkracht hout

Mw. N. Tuasela ntuasela@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. B. Vastenhoud bvastenhoud@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. G. Viet gviet@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Dhr. T. Visser tvisser@mijnschool.nu, vakleerkracht koken

Mw. J. Vlieger jvlieger@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Mw. M. Willemsen mwillemsen@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Mw. R. Willems rwillems@mijnschool.nu, leerkracht

Copyright 2022 MijnSchool