Mijn leerkrachten

Dhr. E.J. van der Meer evanderMeer@mijnschool.nu, directeur

Mw. H. E. van Ark hvanark@mijnschool.nu,  teamleider basisvorming, zorgcoördinator

Dhr. B. van Ark bvanark@mijnschool.nu, vakleerkracht horeca en groothuishouding

Dhr. S. Attema sattema@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. P.A. van de Berg pvandenberg@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. C. Bertijn cbertijn@mijnschool.nu, vakleerkracht gym, teamleider

Mw. A. van Berlo avanberlo@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. M. van Brederode mvanbrederode@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. I. B. Breet ibreet@mijnschool.nu, vakleerkracht BKV

Mw. R. Bosch rbosch@mijnschool.nu, medewerker kwaliteitszorg

Dhr. J. Bruijnes jbruijnes@mijnschool.nu conciërge

Mw. D. Fijan dfijan@mijnschool.nu, administratief medewerker, vertrouwenspersoon

Mw. N. Groothedde nstoffer@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. F. de Haan fdehaan@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. S. Habash  shabash@mijnschool.nu, onderwijsassistent

Mw. M. Hesseling mhesseling@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. I. Keekstra ikeekstra@mijnschool.nu, vakleerkracht

Mw. H. Jansma hjansma@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. G. Kooijman gkooijman@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. M. Klein mklein@mijnschool.nu, vakleerkracht

Mw. Y. Korevaar ykorevaar@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. A. Kramer akramer@mijnschool.nu, leerkracht, VIB

Mw. M. Kramer mkramer@mijnschool.nu, administratief medewerker leerlingadministratie

Mw. J. Kranenburg jkranenburg@mijnschool.nu leerkracht

Dhr. M.H. Langeler mlangeler@mijnschool.nu, leerkracht, ict coördinator

Mw. M. Lubbersen mlubbersen@mijnschool.nu, orthopedagoog generalist

Mw. M v. Nijhuis mvannijhuis@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. J. W. van den Oudenaller jvandenoudenaller@mijnschool.nu,  teamleider beroepsvorming, veiligheidsmedewerker

Mw. D. Petersen dpetersen@mijnschool.nu, vakleerkracht winkelvaardigheden

Mw. I. Schreuder ischreuder@mijnschool.nu, vakleerkracht koken, zorg en welzijn

Mw. W. Stam wstam@mijnschool.nu, vakleerkracht textiel

Dhr. S. Snaterse ssnaterse@mijnschool.nu, leerwerkmeester

Dhr. Thomassen athomassen@mijnschool.nu, vakleerkracht hout

Mw. N. Tuasela ntuasela@mijnschool.nu, leerkracht

Dhr. B. Vastenhoud bvastenhoud@mijnschool.nu, leerkracht

Mw. G. Viet gviet@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Dhr. T. Visser tvisser@mijnschool.nu, vakleerkracht koken

Dhr. B. Stokhof bstokhof@mijnschool.nu , leerwerkmeester

Mw. J. Vlieger jvlieger@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Mw. M. Willemsen mwillemsen@mijnschool.nu, leerkracht, stagebegeleider

Mw. R. Willems rwillems@mijnschool.nu, leerkracht

Copyright 2020 MijnSchool